Přírodní mýdlo z naší kuchyně

Mýdla jsou vyrobena z přírodních olejů v potravinářské a kosmetické kvalitě a to bez vaření. Mýdla si tak zachovají svou výjimečnost, vyhovují každé pokožce bez rozdílu věku, pohlaví a vyznání. Ocení je i Vaše citlivější pokožka. Oleje obsažené v mýdle významně pečují o Vaši pokožku, kterou hydratují, zpevňují a věřte-nevěřte neskutečně oživí.

Obohacení mýdla o výživující látky - přírodní extrakty - dává mýdlům jejich jedinečnost. Každé mýdlo má otisk našich rukou, které se v příjemné rodinné atmosféře balí do elegantního obalu. Pěnivé osvěžení pokožky, a opojná vůně zklidní Vaši mysl a navodí mydlinkové snění.

Základem každého našeho mýdla je palmový ricinový olej, který zajistí dostatečnou pěnivost mýdla. Olej kokosový zajistí tvrdost mýdla, mandlový olivový olej zajistí dostatečnou výživu pro Vaši pokožku. Mýdla jsou dále obohacena o výživující látky a díky jedinečnému přírodnímu aroma si každé mýdlo nese své označení.

Čerstvá kostka právě vyrobeného mýdlaNaporcovaná mýdla již do finálních rozměrůRaznice pro označení našich mýdelTato mýdla již dozrávají a jsou připravena k baleníMýdlo s vůní konvalinky, zabalené a připravené na cestu k VámMýdla připravena v dárkovém balení pro vaše přátele

Jak se taková mýdla vyrábí

Aktuality
Co to vlastně mýdlo je? Mýdlo působí jako jakési smáčedlo. Efektivně sníží povr…